Mokestinės paslaugos

Mūsų kvalifikuota mokesčių profesionalų komanda yra pasiryžusi padėti mokesčių optimizavimo, mokestinių rizikų valdymo ir kitais mokestiniais klausimais.

Teikdami mokesčių konsultavimo paslaugas, mes užtikriname, kad, sprendžiant Jums aktualius mokestinius klausimus, Jūsų specifinė situacija bus kruopščiai išnagrinėta ir įvertinta, kartu išnaudojant visas įmanomas mokesčių optimizavimo galimybes. Mes padėsime Jums įvertinti kylančias mokestines prievoles, valdyti mokestines rizikas, numatyti bei įgyvendinti mokesčių planavimo strategiją, leidžiančią sumažinti mokestinę naštą.

Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Be to, būdami tarpautinės grupės Mazars – pasaulyje vienos didžiausių tarptautinių įmonių, teikiančių audito, apskaitos, mokesčių ir teisines paslaugas – nariais, mes galime suteikti bet kokias susijusias paslaugas pasauliniu mastu.

 

Jūsų patogumui siūlome susipažinti su mūsų, kartu su Mazars, parengtu Centrinės Rytų Europos 2017 m. mokesčių vadovu: http://eng.mazars.hu/Nyitolap/Szolgaltatasaink/Adotanacsadas-es-jogi-szolgaltatasok/Koezep-Kelet-Europai-Adokalauz-2017

 

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, siūlome šias mokesčių paslaugas: