Apie mus

Poreikis suvaldytoms mokestinėms rizikoms, tvarkingai apskaitai, optimizuotiems finansiniams procesams šiuo metu yra nepaprastai didelis. Suprantame, kad daugumai verslo profesionalų trūksta laiko sekti visas naujienas ir įsigilinti į visų finansinių procesų mechaniką. Tam esame mes – kad padėtume Jums visais mokesčių / audito / apskaitos klausimais ir nukreiptume Jus tinkama linkme (o Jūs galėtumėte didžiausią dėmesį skirti savo verslui). Mūsų darbas – daugiau nei pateikti skaičiavimus ir ataskaitas. Mums rūpi užmegzti su Jumis ryšį, kad pasiūlytume sprendimą, kuris tinkamiausias konkrečiai Jums.

Kokias paslaugas teikiame?

Teikiame mokestines, apskaitos ir audito paslaugas, pritaikytas Jūsų poreikiams. Atsakome į klausimus, kuriems nagrinėti dažniausiai neturite laiko ir nenorite skirti pernelyg daug savo dėmesio išteklių. Vienadieniai sprendimai nėra mūsų specializacija – savo darbe mes kuriame finansines strategijas, kurios leistų Jūsų verslui tobulėti ir judėti į priekį ne tik šiandien ir rytoj, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje.

Kokia mūsų komanda?

Mūsų įmonėje dirba į aukščiausią kokybę orientuoti profesionalai, kurie išsiskiria tikslumu, sąžiningumu ir analitiniais įgūdžiais. Mes rūpinamės, kad turėtumėte specialistą, kuris pažįsta Jūsų verslo subtilybes ir į kurį galėtumėte kreiptis bet kada, vos prireikus.

Kokios mūsų vertybės?

Pagrindinis mūsų darbo principas – teisingais būdais daryti teisingus dalykus. Kasdieninėje veikloje vadovaujamės šiomis vertybėmis:

  • SĄŽININGUMAS. Etiškumo ir teisingumo principų laikomės tiek bendraudami su klientais, tiek su kolegomis. Svarbiausias tikslas ir didžiausias įvertinimas – užsitarnauti klientų pasitikėjimą sąžiningu darbu.
  • KOMPETENCIJA. Reikalaujame iš savęs daug. Tikime, kad jei stovi vietoje, vadinasi, judi atgal – todėl sudarome sąlygas mūsų ekspertams nuolat augti profesinėje srityje.
  • KOMUNIKACIJA. Mums labai svarbus atviras ir nuoširdus ryšys su klientu. Abipusė pagarba sudaro sąlygas sklandžiam bendradarbiavimui ir veda prie geriausių rezultatų. Pažįstame kiekvieną savo klientą ir puikiai žinome jo poreikius.
  • KOMANDINIS DARBAS. Mūsų komanda sudaryta iš specialistų, kurie teikia aukščiausios kokybės paslaugas. Patariame ir padedame vieni kitiems – esame įsitikinę, kad dalijimasis patirtimi kiekvieną profesionalą skatina sparčiau tobulėti.